Bodrum Ağustos Etkinlikleri

Bodrum Rehberi
Gökçe Devecioğlu
Bodrumluculuk

Bodrum Ağustos Etkinlikleri bol festival, bol konser, alışveriş şenlikleri, partiler, stand up gösterileri, sergiler ve çok daha fazlasıyla tam gaz başlıyor! 🎶🩰🎪 Sezonun en hareketli ayı boyunca etkinlik rehberi listemizin her hafta güncelleneceğini hatırlatıyoruz; anlık paylaşımlar için @bodrumluculuk Instagram sayfamıza da mutlaka bekliyoruz. ✌🏻

1 Ağustos

Fazıl Say – Şevket Sabancı Parkı

Şevket Sabancı anısına 1 Ağustos akşamı saat 21.00’de gerçekleşecek Fazıl Say Piyano Resitali‘ne tüm Bodrum halkı davetli; sınırlı sayıda davetiye Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi‘nde.

📌 İlgili Yazı: Turgutreis Şevket Sabancı Parkı ve Mavi Park Restaurant

Bodrum Ağustos Etkinlikleri 2022

2 Ağustos

Erol Evgin – Bodrum Antik Tiyatro

Harika sahnesi, muhteşem enerjisi ve en sevilen şarkılarıyla Erol Evgin, 2 Ağustos Salı akşamı Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde; biletler Bodrum Antik Tiyatro gişesinde, Oasis AVM İLE Kitabevi Kafe ve Biletix‘te.

Bodrum Ağustos Konserleri 2022

2 Ağustos

19. Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali

Temmuz ayında başlayan 19. Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali‘nde ağustos ayının ilk etkinliği, 2 Ağustos akşamı gerçekleşecek Murray McLachlan & Kathryn Page konseri.  🎹  Suda, Kumda, Taşta konseptleri ile bu yıl seyircisini 25 konser, performans ve gösteri ile buluşturacak festivalin ayrıntılı programı web sitesinde. 🎶

Gümüşlük Müzik Festivali 2022

3 Ağustos

Bodrum Summer Shopping Fest – Selvi Beach

ND Shopping and Events’in düzenlediği Bodrum Summer Shopping Fest, 3 Ağustos Çarşamba günü, 12.00-21.00 saatleri boyunca Göltürkbükü Selvi Beach‘te. 🛍

Bodrum Ağustos Etkinlikleri

3 Ağustos

Kenan Doğulu – Bodrum Antik Tiyatro

Bodrum yaz konserlerinin en sevilen isimlerinden Kenan Doğulu, 3 Ağustos akşamı saat 21.15’te yeniden Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde; biletler Biletix‘te. 🎶🕺🏻🏛️

4 Ağustos

Meksika Açmazı – Metreküp Bodrum

Türkiye’nin açık ara en çok dinlenen mizah programı olan Meksika Açmazı; Mesut Süre, Anlatanadam ve Fazlı Polat‘ın bol kahkahalı sahne performanslarıyla, 4 Ağustos Perşembe akşamı saat 21.00’de Metreküp Bodrum açık hava sahnesinde; biletler Biletix‘te.

6 – 19 Ağustos

19. Uluslararası Bodrum Bale Festivali

Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği Sahnesi’nde 6-19 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek 19. Uluslararası Bodrum Bale Festivali, 6 Ağustos Cumartesi akşamı saat 21.30’da tüm dünyada tanınan İspanyol Aida Gomez Dans Topluluğu’nun Flamenko gösterisi Carmen ile başlıyor. Festival etkinliklerinin tamamı ve biletler için tıklayın.

Bodrum Ağustos Etkinlikleri 2022

14 Ağustos

Cem Adrian – Bodrum Antik Tiyatro

Cem Adrian, 14 Ağustos Pazar akşamı saat 21.15’te Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde, konserin biletleri Biletix’te.

21 Ağustos

Chill-Out Festival Bodrum 2022

Chill-Out Festival Bodrum 2022, yeni adresi RUINS Beach Bodrum‘da 21 Ağustos Pazar günü 12.00-00.00 saatleri arasında gerçekleşiyor. Festival biletleri biletino’da.

Bodrum Ağustos Etkinlikleri 2022

1-24 Ağustos

TA Bodrum – MerQez Art

Londra’nın en popüler sanat organizasyonlarından TA London, ağustos ayında Bodrum‘da! 15 sanatçının 54 eserinin yer alacağı TA Bodrum sergisini 31 Temmuz-24 Ağustos tarihleri arasında, Bodrum Marina Yacht Club MerQez Art’ta ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum Ağustos Etkinlikleri 2022

24 Ağustos

Sertab Erener – Bodrum Antik Tiyatro

Sertab Erener, 24 Ağustos Çarşamba akşamı saat 21.15’te Bodrum Antik Tiyatro‘da; konserin hızla tükenmesi çok muhtemel biletleri şurada.

25 Ağustos

Mesut Süre – Metreküp Bodrum

Mesut Süre, 25 Ağustos Perşembe akşamı saat 21.00’de kahkaha dolu bir gece için Metreküp Bodrum sahnesinde; biletler Biletix’te. 👏🤩 Metreküp Bodrum‘un dopdolu ağustos programını takibe almak için tıklayın.

Bodrum Ağustos Etkinlikleri 2022

28 Ağustos

Duman – Bodrum Antik Tiyatro

Ve bir Antik Tiyatro klasiği daha: Duman, 28 Ağustos Pazar akşamı yeniden Bodrum’u sallayacak, biletler kapanın elinde kalacak. 🤘🏻 Kapı açılış 20.00, konser başlangıç saati 21:15.

28 Ağustos

Teoman – Bodrum Kalesi

Teoman, 28 Ağustos Pazar akşamı saat 21.00’de bu kez Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği sahnesinde; biletler şurada. 🤘🏻

29 Ağustos

Gaye Su Akyol – Bodrum Antik Tiyatro

Yaz konserlerinden devam. Gaye Su Akyol, 29 Ağustos Pazartesi saat 21.15’te Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde; biletler Biletix’te.

30 Ağustos

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları – Bodrum Belediye Meydanı

Büyük zaferimizin 100. yılında, bayram coşkusunu hep birlikte yaşamak için saat 20.30’da Bodrum Milta Marina önünde buluşuyoruz; kortej yürüyüşünün ardından saat 21.00’de Bodrum Belediye Meydanı‘nda başlayacak Manga konserinde bayrak sallıyoruz. ❤️🇹🇷

31 Ağustos

Mor ve Ötesi – Bodrum Antik Tiyatro

Bodrum Antik Tiyatro‘da ayın final konseri; Mor ve Ötesi. 🤘🏻 Saat 21.15’te başlayacak etkinliğin biletleri şurada, acele etmekte fayda var. 😎

devam edecek

Bodrumluculuk aylık etkinlik rehberi her hafta yepyeni etkinliklerle güncelleniyor. Mini bültenimize şuradan kayıt olabilir; tam bizlik olduğunu düşündüğünüz etkinliklerinizi [email protected] adresinden paylaşabilirsiniz.

Gökçe Devecioğlu
Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Reklam yazarı. 7 yıldır Bodrum'da yaşıyor, Bodrum hakkında yazıyor. Müziğe, güneşe, kitaplara ve değişime inanıyor. Kahkaha desibeli yüksek insanları seviyor. Hayatı film sanıyor.